• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
                                

Hakkımızda

Faaliyete 2000 yılında başladık. Bugün 550 m² lik kapalı alanda Citroen ve Peugeot marka araçların tüm modellerinde motor, mekanik ve yedek parça hizmetlerini her biri alanlarında uzman olan kadromuzla sunmaktayız.

Aydında Citroen servisi , Aydında Peugeot servisi olarak; getirdiğiniz aracınızı kendi aracımız bilip, özenli ve titiz bir biçimde sorunlarını gidererek güvenli bir araca binmenizi sağlamak birinci önceliğimizdir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Siz otomobilinizi emin ellerden teslim almanın huzurunu yaşarken biz de bir kez daha, üzerimize düşen görevi yerine getirip, kusursuz bir teslimat yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor olacağız.

Aydında Citroen servisi , Aydında Peugeot servisi ; Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri servisimize  bekliyoruz. 

Saygılarımızla,
Umut Oto Özel Servis